Mali Amadeus

Objave

Mali Amadeus

NATJECANJERAZREDIMEPREZIMENASTAVNICANAGRADAPOSEBNA NAGRADAPRVOPLASIRAN/A
20. MA 7.-9.5.2015.I. oTiaGebauerVirna KljakovićI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
20. MA 7.-9.5.2015.I. oLedaJelićRenata Strojin RichterI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
20. MA 7.-9.5.2015.I. oLeaIvanušaIvana Tukša JelićI.  
20. MA 7.-9.5.2015.I. oInjaVujićIra Kaloper GjermekI.  
20. MA 7.-9.5.2015.I. oKorinaLazoIra Kaloper GjermekI.  
20. MA 7.-9.5.2015.I. oDoraMarušićAna StudakI.  
20. MA 7.-9.5.2015.I. oAnaPotlačekIva Prahin KljajićI.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oHelenaPoljakIvana Tukša JelićI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
20. MA 7.-9.5.2015.II. oTeoMarjanovićRenata Strojin RichterI.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oVitoMilanovićRenata Strojin RichterI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
20. MA 7.-9.5.2015.II. oIgorTanovitskiSilvana Bakija ŠimićI.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oAronBattista IlićIvana Tukša JelićI.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oJelenaŠtanclRenata Strojin RichterI.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oAletaBalenAna Badrov PodubskiI.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oValeriaZanusoAna Badrov PodubskiI.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oEvaBerišićAlida PoljakI.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oNika ParisŠandrkCarmen LujićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oFrankaGugićCarmen LujićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oBernardaMarinićAna Badrov PodubskiII.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oIrmaSilađinAlida PoljakII.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oMartaMerlićRenata Strojin RichterII.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. oLanaBraloAna StudakII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oRenatoKrpanKristina Bistrović-DarvašI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
20. MA 7.-9.5.2015.III. oMateoKaloper GjermekAlida PoljakI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
20. MA 7.-9.5.2015.III. oIraGeržinaIra Kaloper GjermekI.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oMaritaDružakSilvana Bakija ŠimićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oDitaBashotaAna Vimpolšek MarićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oIvaSmolčićIra Kaloper GjermekII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oKajaBorseSunčana SvobodaII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oKristijanKuveždićAna StudakII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oTonkaMusićCarmen LujićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oIsabela EvaLjubičićSunčana SvobodaII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oSvenSrdić PeruškoCarmen LujićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oSaraZoretićIva Prahin KljajićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oMartaZorićAna Badrov PodubskiII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. oMartaBzdilikRenata Strojin RichterII.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oNikolinaŠainovićVirna KljakovićI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oLovroDomitrovićRenata Strojin RichterI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oTiaAčimovićAlida PoljakI.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oEmaVidakAna Vimpolšek MarićI.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oNoaKlemenčićAna Badrov PodubskiI.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oKlaraKotaAlida PoljakII.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oKerenGjuretekAna StudakII.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oLaraWeberAna Badrov PodubskiII.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oLaraGrulovićSilvana Bakija ŠimićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oGabriellaPrantlAlida PoljakII.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oPetraPavlovićIra Kaloper GjermekII.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. oIrmaPušecCarmen LujićIII.  
20. MA 7.-9.5.2015.V. oAnjaŽužulAna Vimpolšek MarićI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
20. MA 7.-9.5.2015.V. oEmmaPrantlAlida PoljakII.  
20. MA 7.-9.5.2015.V. oKorinaKožarićIvana Tukša JelićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.VI. oKorinaTumirIvana Tukša JelićI.za najbolju izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau osnovnoj školi
20. MA 7.-9.5.2015.VI. oKristinaJelavićSunčana SvobodaII.  
20. MA 7.-9.5.2015.VI. oNikaSarajlijaAna StudakII.  
20. MA 7.-9.5.2015.VI. oFilipTomićAlida PoljakII.  
20. MA 7.-9.5.2015.VI. oMirtaWeisserSilvana Bakija ŠimićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.VI. oAnamarijaMadunićSilvana Bakija ŠimićIII.  
20. MA 7.-9.5.2015.I. sKarloSušaRenata Strojin RichterI.  
20. MA 7.-9.5.2015.I. sVjekoslavFordrenKristina Bistrović-DarvašII.  
20. MA 7.-9.5.2015.I. sMagdalenaRogošić (To)Renata Strojin RichterII.  
20. MA 7.-9.5.2015.I. sAnjaDelićIva Prahin KljajićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. sKarlaKroflinIvana Tukša JelićI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
20. MA 7.-9.5.2015.II. sMartinaMarkačVirna KljakovićI.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. sKlaraLabašIra Kaloper GjermekII.  
20. MA 7.-9.5.2015.II. sLaticaKovačević (To)Sunčana SvobodaII.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. sIraAčimovićAlida PoljakI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
20. MA 7.-9.5.2015.III. sAnisaStanićIvana Tukša JelićI.  
20. MA 7.-9.5.2015.III. sFilipGrulovićSilvana Bakija ŠimićII.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. sPetraSarićIvana Tukša JelićI.za najbolju izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau srednjoj školi
20. MA 7.-9.5.2015.IV. sPaulaJurićKristina Bistrović-DarvašI.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. sEnaHadžiomerovićAna Vimpolšek MarićI.  
20. MA 7.-9.5.2015.IV. sAna MarijaBarišić (To)Silvana Bakija ŠimićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. oHelenaPoljakIvana Tukša JelićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. oNika ParisŠandrkCarmen LujićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. oFrankaGugićCarmen LujićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. oAntonelaKrpanIvona Mihaljinec ĆeranI.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. oEvaBerišićAlida PoljakII.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oElenaŽužulAna Vimpolšek MarićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oMateoKaloper GjermekAlida PoljakI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oNikolinaŠainovićIvona Mihaljinec ĆeranI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oKristijanKuveždićAna StudakI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oIraGeržinaIra Kaloper GjermekI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oTonkaMusićCarmen LujićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oIvaSmolčićIra Kaloper GjermekI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oMaritaDružakSilvana Bakija ŠimićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oDanelStanićSilvana Bakija ŠimićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oRenatoKrpanKristina Bistrović-DarvašII.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oSaraZoretićIva Prahin KljajićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oSvenSrdić PeruškoCarmen LujićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oMagdalenaMatkovićCarmen LujićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. oDitaBashotaAna Vimpolšek MarićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oLovroDomitrovićRenata Strojin RichterI.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oNoaKlemenčićAna Badrov PodubskiI.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oPetraPavlovićIra Kaloper GjermekI.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oKlaraKotaAlida PoljakI.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oTiaAčimovićAlida PoljakI.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oGabriellaPrantlAlida PoljakI.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oEmaVidakAna Vimpolšek MarićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oLaraGrulovićSilvana Bakija ŠimićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oKerenGjuretekAna StudakII.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oAnjaGaleAlida PoljakII.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oBeataMarušićAna Badrov PodubskiII.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. oLaraWeberAna Badrov PodubskiII.  
19. MA 8.-11.5.2014.IV. oAnjaŽužulAna Vimpolšek MarićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.IV. oKorinaKožarićIvana Tukša JelićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.IV. oEmmaPrantlAlida PoljakI.  
19. MA 8.-11.5.2014.IV. oLaraKroflinIvana Tukša JelićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.IV. oKlaraMikolaciCarmen LujićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.IV. oMarkoRašpicaIra Kaloper GjermekII.  
19. MA 8.-11.5.2014.V. oKorinaTumirIvana Tukša JelićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.V. oFilipTomićAlida PoljakI.  
19. MA 8.-11.5.2014.V. oNikaSarajlijaAna StudakII.  
19. MA 8.-11.5.2014.V. oSaraVrdoljakSunčana SvobodaII.  
19. MA 8.-11.5.2014.V. oMirta
WeisserSilvana Bakija ŠimićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.V. oMartaIvkićIvana Tukša JelićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.V. oAnaBošnjakAna Vimpolšek MarićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.VI. oAnjaDelićIva Prahin KljajićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. sKarlaKroflinIvana Tukša JelićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. sKarloSušaIvona Mihaljinec ĆeranI.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. sMartinaMarkačIvona Mihaljinec ĆeranII.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. sDoraNestićIva Prahin KljajićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.I. sKlaraLabašIra Kaloper GjermekII.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. sIraAčimovićAlida PoljakI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. sKlaraJuričićAna Vimpolšek MarićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. sAnisaStanićIvana Tukša JelićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.II. sFilipGrulovićSilvana Bakija ŠimićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. sZoeMiloševIvana Tukša JelićI.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. sAna MarijaBarišić (To)Silvana Bakija ŠimićII.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. sMirnaTadićIvona Mihaljinec ĆeranII.  
19. MA 8.-11.5.2014.III. sLucijaDamjanovićKristina Bistrović-DarvašII.  
19. MA 8.-11.5.2014.IV. sLucijaBašićIvana Tukša JelićI. u srednjoj školi
19. MA 8.-11.5.2014.IV. sPaulaJurićKristina Bistrović-DarvašI.  
19. MA 8.-11.5.2014.IV. sAlessandraDjurdjevićIvona Mihaljinec ĆeranII.  
19. MA 8.-11.5.2014.IV. sLucijaJuričić (To)Ana Vimpolšek MarićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.I. oMateoKaloper GjermekAlida PoljakI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
18. MA 09.-12.05.2013.I. oNikolinaŠainovićIvona Mihaljinec ĆeranI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
18. MA 09.-12.05.2013.I. oIraGeržinaIra Kaloper GjermekI.  
18. MA 09.-12.05.2013.I. oIvaSmolčićIra Kaloper GjermekI.  
18. MA 09.-12.05.2013.I. oTonkaMusićCarmen LujićI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oLovroPetrovAna Badrov PodubskiI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
18. MA 09.-12.05.2013.II. oEmaVidakAnita GregurašI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
18. MA 09.-12.05.2013.II. oLovroDomitrovićRenata Strojin RichterI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oTiaAčimovićAlida PoljakI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oNoaKlemenčićAna Badrov PodubskiI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oAnjaGaleAlida PoljakI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oKlaraKotaAlida PoljakI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oGabriellaPrantlAlida PoljakI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oPetraPavlovićIra Kaloper GjermekI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oBeataMarušićAna Badrov PodubskiI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oLaraWeberAna Badrov PodubskiII.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oNicolaFatovićSilvana Bakija ŠimićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. oLaraGrulovićSilvana Bakija ŠimićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.III. oAnjaŽužulAnita GregurašI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
18. MA 09.-12.05.2013.III. oMikulaMužićRenata Strojin RichterI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
18. MA 09.-12.05.2013.III. oEmmaPrantlAlida PoljakI.  
18. MA 09.-12.05.2013.III. oElenaCaharijaAna Badrov PodubskiI.  
18. MA 09.-12.05.2013.III. oLaraKroflinIvana Tukša JelićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.III. oKorinaKožarićIvana Tukša JelićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.III. oMarkoRašpicaIra Kaloper GjermekII.  
18. MA 09.-12.05.2013.III. oLaraHagenauerRenata Strojin RichterII.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. oKorinaTumirIvana Tukša JelićI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
18. MA 09.-12.05.2013.IV. oFilipTomićAlida PoljakI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
18. MA 09.-12.05.2013.IV. oNikaSarajlijaAna StudakII.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. oMirtaWeisserSilvana Bakija ŠimićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. oAnamarijaMadunićSilvana Bakija ŠimićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. oAntoniaKerečeniIra Kaloper GjermekII.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. oKatarina IvonaOdakIva Prahin KljajićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. oBorisUšajSilvana Bakija ŠimićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. oRebekaRaićSunčana SvobodaIII.  
18. MA 09.-12.05.2013.V. oErikaJurkovićSilvana Bakija ŠimićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.V. oAnjaDelićIva Prahin KljajićIII.  
18. MA 09.-12.05.2013.V. oMarkoMihaljevićAna StudakIII.  
18. MA 09.-12.05.2013.VI. oKarlaKroflinIvana Tukša JelićI.za najbolju izvedbu barokne skladbeu osnovnoj školi
18. MA 09.-12.05.2013.VI. oMartinaMarkačIvona Mihaljinec ĆeranI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
18. MA 09.-12.05.2013.VI. oDoraNestićIva Prahin KljajićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.VI. oLucija NeraĐurićAna StudakII.  
18. MA 09.-12.05.2013.VI. oKlaraLabašIra Kaloper GjermekII.  
18. MA 09.-12.05.2013.VI. oDoraJakumetovićAna StudakII.  
18. MA 09.-12.05.2013.VI. oLanaJakovljevićIvona Mihaljinec ĆeranIII.  
18. MA 09.-12.05.2013.VI. oIvaJurićIvona Mihaljinec ĆeranIII.  
18. MA 09.-12.05.2013.VI. oLaticaKovačevićSunčana SvobodaIII.  
18. MA 09.-12.05.2013.I. sKristinaMišićKristina Bistrović-DarvašI.za najbolju izvedbu sonatnog stavkau srednjoj školi
18. MA 09.-12.05.2013.I. sAnisaStanićIvana Tukša JelićI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
18. MA 09.-12.05.2013.I. sKlaraJuričićAnita GregurašII.  
18. MA 09.-12.05.2013.I. sIvaŽužul (To)Anita GregurašII.  
18. MA 09.-12.05.2013.I. sFilipGrulovićSilvana Bakija ŠimićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. sTinGabrićAlida PoljakI.  
18. MA 09.-12.05.2013.II. sAna MarijaBarišić (To)Silvana Bakija ŠimićII.  
18. MA 09.-12.05.2013.III. sEnaHadžiomerovićAnita GregurašI.za najbolju izvedbu barokne skladbe 
18. MA 09.-12.05.2013.III. sAlessandraDjurdjevićIvona Mihaljinec ĆeranI.za najbolju izvedbu sonatnog stavka 
18. MA 09.-12.05.2013.III. sLucijaJuričić (To)Anita GregurašII.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. sInesMajcunićKristina Bistrović-DarvašI.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. sMirjamKrajinaKristina Bistrović-DarvašI.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. sAna-MarijaGencIvana Tukša JelićI.  
18. MA 09.-12.05.2013.IV. sIvonaBilušić (To)Renata Strojin RichterI.  
17. MA 03.-06.05.2012.I. oEmmaPrantlAlida PoljakI.  
17. MA 03.-06.05.2012.I. oAnjaGaleAlida PoljakI.  
17. MA 03.-06.05.2012.I. oGabrielaPrantlAlida PoljakI.  
17. MA 03.-06.05.2012.I. oKlaraKotaAlida PoljakI.  
17. MA 03.-06.05.2012.I. oNicolaFatovićSilvana Bakija ŠimićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.I. oLaraGrulovićSilvana Bakija ŠimićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oTiaAčimovićAlida PoljakI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oLeonardaHalamekAna BadrovI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oMikulaMužićRenata Strojin RichterI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oAnjaŽužulAnita GregurašI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oElenaCaharijaAna BadrovI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oLaraKroflinIvana Tukša JelićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oKorinaKožarićIvana Tukša JelićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oMirjanaVrankićRenata Strojin RichterI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oMihaelaMarićIra Kaloper GjermekII.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. oArianaPakušićSunčana SvobodaII.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. oKorinaTumirIvana Tukša JelićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. oAntoniaKerečeniIra Kaloper GjermekI.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. oNikaSarajlijaAna StudakII.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. oBorisUšajSilvana Bakija ŠimićII.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. oKatarinaIvona OdakIva Prahin KljajićII.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. oRebekaRaićSunčana SvobodaII.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. oSaraVrdoljakSunčana SvobodaIII.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. oLeoŽunićSunčana SvobodaIII.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. oDoraNestićIva Prahin KljajićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. oAnjaDelićIva Prahin KljajićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. oUršaCrnjakIva Prahin KljajićII.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. oMarkoMihaljevićAna StudakII.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. oMartinaMatićKlara MatjanII.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. oMateaMatijevićIva Prahin KljajićIII.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. oAnaMatijevićIva Prahin KljajićIII.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. oTvrtkoMedvidovićSunčana SvobodaIII.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oKarlaKroflinIvana Tukša JelićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oLucijaNera ĐurićAna StudakI.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oKlaraLabašIra Kaloper GjermekI.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oLanaJakovljevićKlara MatjanI.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oLaticaKovačevićSunčana SvobodaI.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oMartinaMarkačKlara MatjanII.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oIvaJurićKlara MatjanII.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oIvanGlogarAna BadrovII.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oAnaKlarićKlara MatjanII.  
17. MA 03.-06.05.2012.V. oIvanModrušanSunčana SvobodaIII.  
17. MA 03.-06.05.2012.VI. oIraAčimovićAlida PoljakI. u osnovnoj školi
17. MA 03.-06.05.2012.VI. oKlaraJuričićAnita GregurašI.  
17. MA 03.-06.05.2012.VI. oIvaŽužulAnita GregurašI.  
17. MA 03.-06.05.2012.VI. oMirnaČupićRenata Strojin RichterI.  
17. MA 03.-06.05.2012.VI. oAnisaStanićIvana Tukša JelićII.  
17. MA 03.-06.05.2012.VI. oIvanaStrmečkiAlida PoljakII.  
17. MA 03.-06.05.2012.VI. oFilipGrulovićSilvana Bakija ŠimićII.  
17. MA 03.-06.05.2012.I. sTinGabrićAlida PoljakI.  
17. MA 03.-06.05.2012.I. sAnaMarija Barišić (To)Silvana Bakija ŠimićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.I. sMirnaTadićKlara MatjanII.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. sZoeMiloševIvana Tukša JelićI. u srednjoj školi
17. MA 03.-06.05.2012.II. sLucijaBašićAnita GregurašI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. sEnaHadžiomerovićAnita GregurašI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. sLucijaJuričić (To)Anita GregurašI.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. sLucijaMikelecAnita GregurašII.  
17. MA 03.-06.05.2012.II. sAlessandraDjurdjevićKlara MatjanII.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. sMirjamKrajinaKristina Bistrović-DarvašI.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. sIvonaBilušić (To)Renata Strojin RichterI.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. sAna-MarijaGencIvana Tukša JelićII.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. sLucijaVlahekAlida PoljakII.  
17. MA 03.-06.05.2012.III. sMiaKatarina AndrićSunčana SvobodaII.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. sAnaPavlovićRenata Strojin RichterI.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. sJosipHrastić (To)Ivana Tukša JelićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. sAndreaŠrutSilvana Bakija ŠimićI.  
17. MA 03.-06.05.2012.IV. sPetarHendija (To)Carmen LujićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.I. oAnjaŽužulAna Vimpolšek MarićI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.I. oNikolaMužićRenata Strojin RichterI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.I. oLeonardaHalamekAna Badrov PodubskiI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. oNikaSarajlijaAna StudakI.za izvedbu sonatnog stavka 
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. oAnaBošnjakAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. oZrinkaMadunićAna StudakI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. oAnamarijaMadunićSilvana Bakija ŠimićI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. oKorinaTumirSanja VrsalovićI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. oBoris UšajSilvana Bakija ŠimićI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. oSaraVrdoljakSunčana SvobodaII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. oLeoŽunić-ŠpigelskiSunčana SvobodaII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oDoraNestićIva Prahin KraljićI.za izvedbu barokne skladbe 
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oMartinaMatićKlara MatjanI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oErikaJurkovićSilvana Bakija ŠimićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oMarkoMihaljevićAna StudakII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oLedaPetrovićKristina Bistrović DarvašII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oNikaBelančićIva Prahin KraljićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oAnaMatijevićIva Prahin KraljićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oAnjaDelićIva Prahin KraljićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oSandraŠarićKristina Bistrović DarvašII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. oUršaCrnjakIva Prahin KraljićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oKarlaKroflinSanja VrsalovićI.za izvedbu sonatnog stavka 
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oMarijaMilošSanja VrsalovićI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oLucija NeraĐurićAna StudakI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oKlaraLabašIrena Kaloper GjermekI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oMarkoDomitrovićRenata Strojin RichterI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oLanaJakovljevićKlara MatjanII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oLaticaKovačevićSunčana SvobodaII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oMonicaDarrerAna Vimpolšek MarićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oMartinaMarkačKlara MatjanII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. oIvanGlogarAna Badrov PodubskiII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oIraAčimovićAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbeu osnovnoj školi
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oKlaraJuričićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu sonatnog stavka 
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oMirnaČupićRenata Strojin RichterI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oAnisaStanićSanja VrsalovićI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oIvanaStrmečkiAlida PoljakI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oIvaŽužulAna Vimpolšek MarićI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oAlinaNicolisAna StudakII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oFilipGrulovićSilvana Bakija ŠimićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oLauraHaraminaSilvana Bakija ŠimićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oMagdalenaFabićKlara MatjanII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oKlaraBabić PraljakSilvana Bakija ŠimićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.V. oAna PaulaLončarSilvana Bakija ŠimićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.VI. oTinGabrićAlida PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
16. MA 31.03.-03.04.2011.VI. oNikolinaČovićAlida PoljakII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.VI. oBarbaraVukićKristina Bistrović DarvašII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.VI. oAnamarijaBokulićSilvana Bakija ŠimićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.VI. oMirnaTadićKlara MatjanII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.I. sLucijaJuričićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
16. MA 31.03.-03.04.2011.I. sEmaTabulov-TrutaAna Badrov PodubskiI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.I. sEnaHadžiomerovićAna Vimpolšek MarićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. sIvanKrpanRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavkau srednjoj školi
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. sLanaMilkovićSanja VrsalovićI.za izvedbu barokne skladbe 
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. sIvonaBilušićRenata Strojin RichterII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. sInesMajcunićKristina Bistrović DarvašII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. sLucijaVlahekAlida PoljakII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.II. sMia KatarinaAndrićSunčana SvobodaIII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. sAnaPavlovićRenata Strojin RichterI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. sVedrana GulićSanja VrsalovićI.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. sJosipHrastićSanja VrsalovićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.III. sPetarHendijaCarmen LujićII.  
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. sDinaJularićKristina Bistrović DarvašI.za izvedbu sonatnog stavka 
16. MA 31.03.-03.04.2011.IV. sBarbaraBogojevićSunčana SvobodaI.  
15. MA 06.-09.04.2010.I. oAntonijaKerečeniIrena Kaloper GjermekI.  
15. MA 06.-09.04.2010.I. oAnaBošnjakAna Vimpolšek MarićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.I. oZrinkaMadunićAna StudakII.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. oDoraNestićIva Prahin KljajićI.za izvedbu sonatnog stavka 
15. MA 06.-09.04.2010.II. oAnaJagušićCarmen LujićI.za izvedbu barokne skladbe 
15. MA 06.-09.04.2010.II. oErikaJurkovićSilvana Bakija ŠimićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. oDoroteaJesenskyIrena Kaloper GjermekI.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. oAnaMatijevićIva Prahin KljajićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. oNikaBelančićIva Prahin KljajićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. oAnjaDelićIva Prahin KljajićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. oMarkoMihaljevićAna StudakI.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. oMartinaMatićKlara MatjanI.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. oUršaCrnjakIva Prahin KljajićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oKarlaKroflinIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
15. MA 06.-09.04.2010.III. oMarkoDomitrovićRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe 
15. MA 06.-09.04.2010.III. oDoraJakumetovićAna BadrovI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oLucijaNera ĐurićAna StudakI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oKlaraLabašIrena Kaloper GjermekI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oMarijaMilošIvana Tukša JelićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oLanaJakovljevićKlara MatjanI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oMonicaDarrerAna Vimpolšek MarićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oAnaKlarićKlara MatjanI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oMartinaMarkačKlara MatjanI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oEitanGerasIrena Kaloper GjermekI.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. oIvaJurićKlara MatjanII.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oAnisaStanićIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oIraAčimovićAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe 
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oKlaraJuričićAna Vimpolšek MarićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oLauraHaraminaSilvana Bakija ŠimićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oMirnaČupićRenata Strojin RichterI.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oIvaŽužulAna Vimpolšek MarićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oKlaraBabić PraljakSilvana Bakija ŠimićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oMagdalenaFabićKlara MatjanII.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oIvanaStrmečkiAlida PoljakII.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oFilipGrulovićSilvana Bakija ŠimićII.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oJosipBranimir LončarAna Vimpolšek MarićII.  
15. MA 06.-09.04.2010.IV. oAllinaNicolisAna StudakII.  
15. MA 06.-09.04.2010.V. oTinGabrićAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe 
15. MA 06.-09.04.2010.V. oAnamarijaBokulićSilvana Bakija ŠimićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.V. oBarbaraVukićKristina Bistrović DarvašII.  
15. MA 06.-09.04.2010.V. oNikolinaČovićAlida PoljakII.  
15. MA 06.-09.04.2010.V. oJakovKovačevićAna StudakII.  
15. MA 06.-09.04.2010.V. oMirnaTadićKlara MatjanII.  
15. MA 06.-09.04.2010.VI. oPetraSarićIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbeu osnovnoj školi
15. MA 06.-09.04.2010.VI. oZoeMiloševIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
15. MA 06.-09.04.2010.VI. oLucijaBašićAna Vimpolšek MarićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.VI. oLucijaJuričićAna Vimpolšek MarićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.VI. oDorotejaLončarićAna Vimpolšek MarićII.  
15. MA 06.-09.04.2010.VI. oLjerkaJurošIrena Kaloper GjermekII.  
15. MA 06.-09.04.2010.VI. oIngaStarovečkiAna StudakII.  
15. MA 06.-09.04.2010.I. sIvanKrpanRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavkau srednjoj školi
15. MA 06.-09.04.2010.I. sLanaMilkovićIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
15. MA 06.-09.04.2010.I. sAna MarijaGencIvana Tukša JelićI.  
15. MA 06.-09.04.2010.I. sIvonaBilušić (To)Renata Strojin RichterII.  
15. MA 06.-09.04.2010.I. sMiaKatarina AndrićSunčana SvobodaII.  
15. MA 06.-09.04.2010.I. sLucijaVlahekAlida PoljakII.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. sAnaPavlovićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavka 
15. MA 06.-09.04.2010.II. sVedranaGulićIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
15. MA 06.-09.04.2010.II. sJosipHrastić (To)Ivana Tukša JelićII.  
15. MA 06.-09.04.2010.II. sPetarHendija (To)Carmen LujićIII.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. sBarbaraBogojević (To)Sunčana SvobodaII.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. sLucijaPremužak (To)Kristina Bistrović DarvašII.  
15. MA 06.-09.04.2010.III. sAndreaŠrut (To)Silvana Bakija ŠimićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.I. oDoraNestićIva LjubičićI.za izvedbu barokne skladbe 
14. MA 07.-09.04.2009.I. oAnjaDelićIva LjubičićI.za izvedbu sonatnog stavka 
14. MA 07.-09.04.2009.I. oUršaCrnjakIva LjubičićI.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oKarlaKroflinIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbeu osnovnoj školi
14. MA 07.-09.04.2009.II. oMarkoDomitrovićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavka 
14. MA 07.-09.04.2009.II. oMartinaMarkačKlara MatjanI.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oMarijaMilošIvana Tukša JelićI.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oKlaraLabašIrena Kaloper GjermekI.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oLucijaNera ĐurićAna StudakI.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oPetraLatinIrena Kaloper GjermekI.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oLanaJakovljevićKlara MatjanI.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oIvanGlogarAna BadrovI.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oAnaKlarićKlara MatjanI.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oMarinelaMandićKlara MatjanII.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oPaulaGarićKlara MatjanII.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oIvaJurićKlara MatjanII.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oMonicaDarrerKristina CvitanićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. oLaticaKovačevićSunčana SvobodaII.  
14. MA 07.-09.04.2009.III. oKlaraJuričićKristina CvitanićI.za izvedbu sonatnog stavka 
14. MA 07.-09.04.2009.III. oAnisaStanićIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
14. MA 07.-09.04.2009.III. oIraAčimovićAlida PoljakI.  
14. MA 07.-09.04.2009.III. oLauraHaraminaSanja VrsalovićI.  
14. MA 07.-09.04.2009.III. oKlaraBabić PraljakSanja VrsalovićI.  
14. MA 07.-09.04.2009.III. oMirnaČupićRenata Strojin RichterI.  
14. MA 07.-09.04.2009.III. oMagdalenaFabićKlara MatjanII.  
14. MA 07.-09.04.2009.III. oFilipGrulovićSanja VrsalovićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.III. oAllinaNicolisAna StudakII.  
14. MA 07.-09.04.2009.III. oJosipBranimir LončarKristina CvitanićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oNikolaVučkovićRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe 
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oTinGabrićAlida PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oEmaŠundeAna BadrovI.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oAnamarijaBokulićSanja VrsalovićI.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oNikolinaČovićAlida PoljakI.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oLeaBarbaCarmen LujićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oJakovKovačevićAna StudakII.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oLedaJurkovićSanja VrsalovićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oJurajKrešo LovrićIvana Tukša JelićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oMateaMiksićAna BadrovII.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oMirnaTadićKlara MatjanII.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. oIdaFaullend HefererKristina CvitanićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.V. oDorotejaLončarićKristina CvitanićI.  
14. MA 07.-09.04.2009.V. oLucijaJuričićKristina CvitanićI.  
14. MA 07.-09.04.2009.V. oLjerkaJurošIrena Kaloper GjermekII.  
14. MA 07.-09.04.2009.V. oIngaStarovečkiAna StudakII.  
14. MA 07.-09.04.2009.VI. oHelenaKanini KiiruAlida PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
14. MA 07.-09.04.2009.VI. oAna MarijaGencIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
14. MA 07.-09.04.2009.VI. oLucijaVlahekAlida PoljakI.  
14. MA 07.-09.04.2009.I. sAnaPavlovićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavka 
14. MA 07.-09.04.2009.I. sJosipHrastić (To)Ivana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
14. MA 07.-09.04.2009.I. sMirjamKrajinaKristina Bistrović DarvašI.  
14. MA 07.-09.04.2009.I. sIvaČupićSunčana SvobodaII.  
14. MA 07.-09.04.2009.I. sAndreaDomitrovićKristina CvitanićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.I. sPetarHendija (To)Carmen LujićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.I. sAntonBošnjak StošićRenata Strojin RichterIII.  
14. MA 07.-09.04.2009.II. sBarbaraBogojević (To)Sunčana SvobodaI.za izvedbu barokne skladbe 
14. MA 07.-09.04.2009.II. sAndreaŠrut (To)Sanja VrsalovićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.III. sFilipMeštrović (To)Carmen LujićII.  
14. MA 07.-09.04.2009.IV. sFilipGjudIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavkau srednjoj školi
14. MA 07.-09.04.2009.IV. sKarlaIštukRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe 
14. MA 07.-09.04.2009.IV. sAnaBobanSunčana SvobodaII.  
13. MA 08.-10.04.2008.I. oMarko DomitrovićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavka 
13. MA 08.-10.04.2008.I. oKarlaKroflinIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
13. MA 08.-10.04.2008.I. oLucijaNera ĐurićAna StudakI.  
13. MA 08.-10.04.2008.I. oLauraHaraminaSanja VrsalovićI.  
13. MA 08.-10.04.2008.I. oKlaraLabašIrena Kaloper GjermekI.  
13. MA 08.-10.04.2008.I. oIvanGlogarIva Prahin KljajićI.  
13. MA 08.-10.04.2008.II. oAnisaStanićIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
13. MA 08.-10.04.2008.II. oIraAčimovićAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe 
13. MA 08.-10.04.2008.II. oMirnaČupićRenata Strojin RichterI.  
13. MA 08.-10.04.2008.II. oKlaraJuričićKristina CvitanićI.  
13. MA 08.-10.04.2008.II. oAllinaNicolisAna StudakII.  
13. MA 08.-10.04.2008.II. oKlaraBabić PraljakSanja VrsalovićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.II. oFilipGrulovićSanja VrsalovićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. oNikolaVučkovićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavka 
13. MA 08.-10.04.2008.III. oNikolinaČovićAlida PoljakI.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. oLedaJurkovićSanja VrsalovićI.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. oMateaMiksićAna BadrovI.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. oLeaBarbaCarmen LujićI.za izvedbu barokne skladbe 
13. MA 08.-10.04.2008.III. oMirnaTadićKlara MatjanI.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. oIdaFaullend HefererKristina CvitanićI.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. oAnamarijaBokulićSanja VrsalovićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. oJakovKovačevićAna StudakII.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. oEmaŠundeIva Prahin KljajićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.IV. oZoeMiloševIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka u osnovnoj školi
13. MA 08.-10.04.2008.IV. oLucijaJuričićKristina CvitanićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.IV. oDorotejaLončarićKristina CvitanićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.IV. oPiaKorbarAlida PoljakII.  
13. MA 08.-10.04.2008.IV. oLjerkaJurošIrena Kaloper GjermekII.  
13. MA 08.-10.04.2008.IV. oIngaStarovečkiAna StudakIII.  
13. MA 08.-10.04.2008.V. oLanaMilkovićIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
13. MA 08.-10.04.2008.V. oIvanKrpanRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe 
13. MA 08.-10.04.2008.V. oHelenaKanini KiiruAlida PoljakI.  
13. MA 08.-10.04.2008.V. oLucijaBašićKristina CvitanićI.  
13. MA 08.-10.04.2008.V. oAna MarijaGencIvana Tukša JelićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.V. oLucijaVlahekAlida PoljakII.  
13. MA 08.-10.04.2008.V. oGabrijelaVukovićIrena Kaloper GjermekII.  
13. MA 08.-10.04.2008.V. oMarkoZidarićAna StudakII.  
13. MA 08.-10.04.2008.VI. oAntonBošnjak StošićRenata Strojin RichterII.  
13. MA 08.-10.04.2008.VI. oJosipHrastićIvana Tukša JelićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.VI. oAndreaDomitrovićKristina CvitanićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.VI. oPetraPerkovKlara MatjanII.  
13. MA 08.-10.04.2008.VI. oAnaPavlićSunčana SvobodaIII.  
13. MA 08.-10.04.2008.VI. oSilvijaPlešeKristina CvitanićIII.  
13. MA 08.-10.04.2008.I. sAnaRukavinaAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe 
13. MA 08.-10.04.2008.I. sBarbaraBogojević (To)Sunčana SvobodaII.  
13. MA 08.-10.04.2008.I. sAndreaŠrut (To)Sanja VrsalovićII.  
13. MA 08.-10.04.2008.II. sNinaGotalKristina Bistrović DarvašII.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. sFilipGjudIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
13. MA 08.-10.04.2008.III. sJosipGabelicaRenata Strojin RichterI.  
13. MA 08.-10.04.2008.III. sKarlaIštukRenata Strojin RichterII.  
13. MA 08.-10.04.2008.IV. sHanaHunjetAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau srednjoj školi
13. MA 08.-10.04.2008.IV. sMonikaKneževićKristina Bistrović DarvašII.  
12. MA 11.-12.04.2007.I. oAllinaNicolisAna StudakI.za izvedbu sonatnog stavka 
12. MA 11.-12.04.2007.II. oTinGabrićAlida PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
12. MA 11.-12.04.2007.II. oNikolaVučkovićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavka 
12. MA 11.-12.04.2007.II. oNikolinaČovićAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe  
12. MA 11.-12.04.2007.II. oAnamarijaBokulićSilvana Bakija ŠimićI.za izvedbu sonatnog stavka 
12. MA 11.-12.04.2007.II. oMirnaTadićNina FerićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.II. oLeaBarbaCarmen LujićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.II. oLedaJurkovićSilvana Bakija ŠimićIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.III. oPetraSarićNina FerićI.za izvedbu sonatnog stavkau osnovnoj školi
12. MA 11.-12.04.2007.III. oDorotejaLončarićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe  
12. MA 11.-12.04.2007.III. oPiaKorbarAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe  
12. MA 11.-12.04.2007.III. oNensiRojkovićAlida PoljakII.  
12. MA 11.-12.04.2007.III. oAnamarijaMatićNina FerićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.III. oLjerkaJurošIrena Kaloper GjermekII.  
12. MA 11.-12.04.2007.III. oDoraPlaninićSilvana Bakija ŠimićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.III. oLukaRepušićAna StudakIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.III. oIngaStarovečkiAna StudakIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.IV. oLucijaBašićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu sonatnog stavka 
12. MA 11.-12.04.2007.IV. oLucijaVlahekAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe  
12. MA 11.-12.04.2007.IV. oHelaIvasovićAna BadrovI.za izvedbu sonatnog stavka 
12. MA 11.-12.04.2007.IV. oJanaOčakKristina Bistrović DarvašII.  
12. MA 11.-12.04.2007.IV. oAna MarijaGencIva Prahin KljajićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.IV. oMarkoZidarićAna StudakII.  
12. MA 11.-12.04.2007.IV. oGabrijelaVukovićIrena Kaloper GjermekIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.IV. oJakovMučnjakCarmen LujićIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.V. oAntonBošnjak StošićMaja TerbovcI.za izvedbu barokne skladbe  
12. MA 11.-12.04.2007.V. oJosipHrastićMaja TerbovcI.za izvedbu sonatnog stavka 
12. MA 11.-12.04.2007.V. oStefanieJurićAna BadrovII.  
12. MA 11.-12.04.2007.V. oPetraPerkovNina FerićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.V. oAndreaDomitrovićAna Vimpolšek MarićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.V. oIvaČupićSunčana SvobodaIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.V. oSilvijaPlešeAna Vimpolšek MarićIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.V. oJonaMedvidovićSunčana SvobodaIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.VI. oAnaRukavinaAlida PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
12. MA 11.-12.04.2007.VI. oAndreaŠrutSilvana Bakija ŠimićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.VI. oEvaMikulčićAna StudakIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.I. sFilipMeštrović (To)Carmen LujićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.II. sKarlaIštukRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe  
12. MA 11.-12.04.2007.III. sMonikaKneževićKristina Bistrović DarvašII.  
12. MA 11.-12.04.2007.III. sMarijanaMikušNina FerićII.  
12. MA 11.-12.04.2007.III. sAnaBobanSunčana SvobodaII.  
12. MA 11.-12.04.2007.III. sFilipGjudIva Prahin KljajićIII.  
12. MA 11.-12.04.2007.IV. sUnaSmrekarAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu sonatnog stavkau srednjoj školi
12. MA 11.-12.04.2007.IV. sKatarinaLončarićAna Vimpolšek MarićII.  
11. MA 12.-13.04.2006.I. oNikolaVučkovićRenata Strojin RichterI.  
11. MA 12.-13.04.2006.I. oChiaraNicole GeroMaja TerbovcI.  
11. MA 12.-13.04.2006.II. oPetraSarićNina FerićI.za izvedbu barokne skladbeu osnovnoj školi
11. MA 12.-13.04.2006.II. oZoeMiloševIvana Tukša JelićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.II. oDorotejaLončarićAna Vimpolšek MarićII.  
11. MA 12.-13.04.2006.II. oMatijaŠkoroAna StudakII.  
11. MA 12.-13.04.2006.II. oDoraPlaninićSilvana Bakija ŠimićII.  
11. MA 12.-13.04.2006.II. oLukaRepušićAna StudakII.  
11. MA 12.-13.04.2006.II. oLucijanPešAna StudakIII.  
11. MA 12.-13.04.2006.II. oIngaStarovečkiAna StudakIII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oLanaMilkovićIvana Tukša JelićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oHelenaKanini KiiruNina FerićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oLucijaBašićAna Vimpolšek MarićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oIvanKrpanRenata Strojin RichterI.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oAna MarijaGencIvana Tukša JelićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oAndreaDomitrovićAna Vimpolšek MarićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oJanaOčakKristina Bistrović DarvašI.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oGabrielaVukovićIrena Kaloper GjermekII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oAnitaĆužeKristina Bistrović DarvašII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oLucijaVlahekAlida PoljakII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oMarkoZidarićAna StudakII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oIdaKatarina ScholzSunčana SvobodaII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oFilipBašićSilvana Bakija ŠimićII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oVirnaŠonjeAna StudakII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oIrmaRadovanAna StudakIII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. oJakovMučnjakCarmen LujićIII.  
11. MA 12.-13.04.2006.IV. oIvaČupićSunčana SvobodaI.  
11. MA 12.-13.04.2006.IV. oAdrianMiloševIvana Tukša JelićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.IV. oSilvijaPlešeAna Vimpolšek MarićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.IV. oAntonBošnjak StošićCarmen LujićII.  
11. MA 12.-13.04.2006.IV. oSandyHomolakIvana Tukša JelićII.  
11. MA 12.-13.04.2006.IV. oAnaPavlićSunčana SvobodaII.  
11. MA 12.-13.04.2006.V. oAnaRukavinaAlida PoljakI.  
11. MA 12.-13.04.2006.V. oAndreaŠrutSilvana Bakija ŠimićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.V. oIvanBosnarNina FerićII.  
11. MA 12.-13.04.2006.V. oEvaMikulčićAna StudakII.  
11. MA 12.-13.04.2006.VI. oInesKuhtaIvana Tukša JelićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.I. sJosipGabelicaRenata Strojin RichterI.  
11. MA 12.-13.04.2006.I. sKatjaMaretićAna Vimpolšek MarićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.I. sKarlaIštukRenata Strojin RichterII.  
11. MA 12.-13.04.2006.I. sMerrileeKesslerSunčana SvobodaII.  
11. MA 12.-13.04.2006.II. sMarijanaMikušNina FerićII.  
11. MA 12.-13.04.2006.II. sMatejaČupićIrena Kaloper GjermekII.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. sUnaSmrekarAna Vimpolšek MarićI.  
11. MA 12.-13.04.2006.III. sDoraNovinc ZagoršćakIrena Kaloper GjermekII.  
11. MA 12.-13.04.2006.IV. sIvaJarićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu sonatnog stavkau srednjoj školi
11. MA 12.-13.04.2006.IV. sKlaraPavlovićRenata Strojin RichterI.  
11. MA 12.-13.04.2006.IV. sVeronikaVeršićIvana Tukša JelićII.  
10. MA 13.-14.04.2005.I. oPetraSarićNina FerićI.za izvedbu sonatnog stavka 
10. MA 13.-14.04.2005.I. oZoeMiloševIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
10. MA 13.-14.04.2005.I. oBarbaraRinčićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavka 
10. MA 13.-14.04.2005.II. oLanaMilkovićIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe u osnovnoj školi
10. MA 13.-14.04.2005.II. oAna MarijaGencIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka  
10. MA 13.-14.04.2005.II. oIvanKrpanRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
10. MA 13.-14.04.2005.II. oIrmaRadovanIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
10. MA 13.-14.04.2005.II. oAndreaDomitrovićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
10. MA 13.-14.04.2005.II. oMarkoZidarićAna StudakII.  
10. MA 13.-14.04.2005.II. oLucijaVlahekIva Prahin KljajićII.  
10. MA 13.-14.04.2005.II. oFilipBašićSilvana Bakija ŠimićII.  
10. MA 13.-14.04.2005.II. oVirnaŠonjeAna StudakII.  
10. MA 13.-14.04.2005.II. oLucijaBašićAna Vimpolšek MarićII.  
10. MA 13.-14.04.2005.II. oDinaGregoAna Vimpolšek MarićII.  
10. MA 13.-14.04.2005.II. oTeaRunjeCarmen LujićIII.  
10. MA 13.-14.04.2005.II. oJakovMučnjakCarmen LujićIII.  
10. MA 13.-14.04.2005.II. oIvanRepušićAna StudakIII.  
10. MA 13.-14.04.2005.III. oAdrianMiloševIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
10. MA 13.-14.04.2005.III. oJosipHrastićMaja TerbovcI.za izvedbu barokne skladbe 
10. MA 13.-14.04.2005.III. oAndrijanaBrkićCarmen LujićI.za izvedbu barokne skladbe 
10. MA 13.-14.04.2005.III. oElizabetaKolarecIrena Kaloper GjermekII.  
10. MA 13.-14.04.2005.III. oIvaČupićSunčana SvobodaII.  
10. MA 13.-14.04.2005.III. oAnaPavlićSunčana SvobodaII.  
10. MA 13.-14.04.2005.III. oAnaRašanRenata Strojin RichterII.  
10. MA 13.-14.04.2005.III. oMirjamKrajinaKristina Bistrović DarvašII.  
10. MA 13.-14.04.2005.III. oLucijaMilasRenata Strojin RichterII.  
10. MA 13.-14.04.2005.III. oJonaMedvidovićSunčana SvobodaII.  
10. MA 13.-14.04.2005.IV. oAnaRukavinaIva Prahin KljajićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
10. MA 13.-14.04.2005.IV. oEvaMikulčićAna StudakII.  
10. MA 13.-14.04.2005.IV. oAndreaŠrutSilvana Bakija ŠimićII.  
10. MA 13.-14.04.2005.IV. oLaraŽestićMaja TerbovcII.  
10. MA 13.-14.04.2005.I. sFilipGjudIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
10. MA 13.-14.04.2005.II. sUnaSmrekarAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau srednjoj školi
10. MA 13.-14.04.2005.II. sKatarinaLončarićAna Vimpolšek MarićII.  
10. MA 13.-14.04.2005.III. sVeronikaVeršićIvana Tukša JelićII.  
10. MA 13.-14.04.2005.III. sKlaraPavlovićRenata Strojin RichterII.  
10. MA 13.-14.04.2005.IV. sKatarinaJavoraRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe 
10. MA 13.-14.04.2005.IV. sMartinaGagulaRenata Strojin RichterII.  
09. MA 07.-08.04.2004.I. oStefanieJurićAna BadrovI.za izvedbu barokne skladbe 
09. MA 07.-08.04.2004.I. oDoraMajdekAna BadrovII.  
09. MA 07.-08.04.2004.I. oAndrijanaBrkićCarmen LujićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.II. oElizabetaAdžagaKristina Bistrović DarvašI.za izvedbu sonatnog stavkau osnovnoj školi
09. MA 07.-08.04.2004.II. oAdrianMiloševIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
09. MA 07.-08.04.2004.II. oJosipHrastićMaja TerbovcI.za izvedbu sonatnog stavka 
09. MA 07.-08.04.2004.II. oMartinaDrljanovčanAna BadrovI.za izvedbu barokne skladbe 
09. MA 07.-08.04.2004.II. oPetraPerkovNina FerićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.II. oAntonBošnjak StošićCarmen LujićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.II. oIvaČupićSunčana SvobodaII.  
09. MA 07.-08.04.2004.II. oDoroteaMandićNina FerićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.II. oMirjamKrajinaIrena Kaloper GjermekII.  
09. MA 07.-08.04.2004.II. oBarbaraKasićAlida PoljakII.  
09. MA 07.-08.04.2004.III. oAnaRukavinaAlida PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
09. MA 07.-08.04.2004.III. oDavorDivjanovićIvana Tukša JelićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.III. oLaraŽestićMaja TerbovcII.  
09. MA 07.-08.04.2004.III. oVlatkoČerepinkoIvana Tukša JelićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.III. oAnnaBožićKristina Bistrović DarvašII.  
09. MA 07.-08.04.2004.III. oEvaMikulčićAna StudakII.  
09. MA 07.-08.04.2004.III. oVidHribarIrena Kaloper GjermekII.  
09. MA 07.-08.04.2004.IV. oInesKuhtaIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
09. MA 07.-08.04.2004.IV. oAnamariaSluganovićAlida PoljakII.  
09. MA 07.-08.04.2004.VI. oHanaHunjetAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
09. MA 07.-08.04.2004.VI. oMartaPerkovNina FerićII.za izvedbu sonatnog stavka 
09. MA 07.-08.04.2004.VI. oMarijanaMikušNina FerićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.VI. oKarmelaŠerićLara Puntijar RuževićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.I. sUnaSmrekarAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
09. MA 07.-08.04.2004.I. sAnaKunjkoCarmen LujićI.za izvedbu barokne skladbe 
09. MA 07.-08.04.2004.I. sAntonijaLisičakCarmen LujićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.I. sKatarinaLončarićAna Vimpolšek MarićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.I. sDoraNovinc ZagoršćakIrena Kaloper GjermekII.  
09. MA 07.-08.04.2004.II. sIvaJarićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu sonatnog stavkau srednjoj školi
09. MA 07.-08.04.2004.II. sKlaraPavlovićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavka 
09. MA 07.-08.04.2004.II. sVeronikaVeršićIvana Tukša JelićII.  
09. MA 07.-08.04.2004.III. sMartinaGagulaRenata Strojin RichterII.  
09. MA 07.-08.04.2004.III. sMiaVidukaMaja TerbovcII.  
08. MA 09.-10.04.2003.I. oMartinaDrljanovčanAna StudakI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
08. MA 09.-10.04.2003.II. oLaraŽestićMaja TerbovcI.za izvedbu sonatnog stavka 
08. MA 09.-10.04.2003.II. oAnaRukavinaVlasta PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
08. MA 09.-10.04.2003.II. oEvaMikulčićAna StudakI.za izvedbu barokne skladbe 
08. MA 09.-10.04.2003.II. oMonikaRuvčeskaVlasta PoljakII.  
08. MA 09.-10.04.2003.III. oInesKuhtaIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau osnovnoj školi
08. MA 09.-10.04.2003.III. oNinaMartina KorbarAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe 
08. MA 09.-10.04.2003.III. oAnamariaSluganovićAlida PoljakII.  
08. MA 09.-10.04.2003.III. oDariaFrangenSunčana SvobodaII.  
08. MA 09.-10.04.2003.IV. oBarbaraPavlekAna StudakII.  
08. MA 09.-10.04.2003.IV. oMerrileeKesslerSunčana SvobodaII.  
08. MA 09.-10.04.2003.V. oSabrinaKatalenićRenata Strojin RichterII.  
08. MA 09.-10.04.2003.V. oMarijanaMikušAna StudakII.  
08. MA 09.-10.04.2003.V. oMartaPerkovNina FerićII.  
08. MA 09.-10.04.2003.VI. oAndrijaMiculinićIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
08. MA 09.-10.04.2003.VI. oDoraNovinc Zagoršćak Irena Kaloper GjermekI.za izvedbu sonatnog stavka 
08. MA 09.-10.04.2003.VI. oMatejaČupić Irena Kaloper GjermekII.  
08. MA 09.-10.04.2003.VI. oAnaBobanSunčana SvobodaIII.  
08. MA 09.-10.04.2003.I. sIvaJarićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau srednjoj školi
08. MA 09.-10.04.2003.I. sZojaIvaniševićSunčana SvobodaII.  
08. MA 09.-10.04.2003.I. sDanijelaPrgometSunčana SvobodaII.  
08. MA 09.-10.04.2003.III. sZrinkaMužekIrena Kaloper GjermekII.  
08. MA 09.-10.04.2003.III. sVilenaVrbanićMaja TerbovcII.  
07. MA 10.-11.04.2002.II. oIvanHusarIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
07. MA 10.-11.04.2002.II. oInesKuhtaIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
07. MA 10.-11.04.2002.II. oJosephRaphael NovakovichSunčana SvobodaI.za izvedbu barokne skladbe 
07. MA 10.-11.04.2002.II. oIvanaLujićAlida PoljakI.  
07. MA 10.-11.04.2002.II. oNinaMartina KorbarAlida PoljakI.  
07. MA 10.-11.04.2002.II. oAnamarijaSluganovićAlida Poljak I.  
07. MA 10.-11.04.2002.II. oHellaMartinjakZrinka GjurkinII.  
07. MA 10.-11.04.2002.III. oBarbaraPavlekNediljka TeklićII.  
07. MA 10.-11.04.2002.III. oKarmelaŠerićSilvana Bakija ŠimićII.  
07. MA 10.-11.04.2002.III. oMerrileeKesslerSunčana SvobodaII.  
07. MA 10.-11.04.2002.IV. oHanaHunjetNediljka TeklićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
07. MA 10.-11.04.2002.IV. oBlankaGlasenhardtAlida PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
07. MA 10.-11.04.2002.IV. oSabrinaKatalenićRenata Strojin RichterII.  
07. MA 10.-11.04.2002.IV. oŽeljkaČaldarevićCarmen LujićII.  
07. MA 10.-11.04.2002.IV. oPaulaHivešVlasta PoljakII.  
07. MA 10.-11.04.2002.IV. oMartaPerkovDario NikolićII.  
07. MA 10.-11.04.2002.IV. oMarijanaMikušNediljka Teklić II.  
07. MA 10.-11.04.2002.V. oDoraNovinc ZagoršćakIrena Kaloper GjermekI.  
07. MA 10.-11.04.2002.V. oMatejaČupićIrena Kaloper GjermekI.  
07. MA 10.-11.04.2002.V. oDušicaKišNediljka TeklićI.  
07. MA 10.-11.04.2002.V. oJosipLujićAlida PoljakI.  
07. MA 10.-11.04.2002.V. oVatroslavŠebetićRenata Strojin RichterII.  
07. MA 10.-11.04.2002.V. oAnaBobanSunčana SvobodaIII.  
07. MA 10.-11.04.2002.V. oMiaAugustinovićSilvana Bakija ŠimićIII.  
07. MA 10.-11.04.2002.VI. oDamjanPelcRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau osnovnoj školi
07. MA 10.-11.04.2002.VI. oIvaJarićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
07. MA 10.-11.04.2002.VI. oAndrijaMiculinićIvana Tukša JelićII.  
07. MA 10.-11.04.2002.VI. oMislavSkrepnikDario NikolićII.  
07. MA 10.-11.04.2002.VI. oVeronikaVeršićIvana Tukša JelićII.  
07. MA 10.-11.04.2002.VI. oTeaPavićAlida PoljakII.  
07. MA 10.-11.04.2002.VI. oZojaIvaniševićSunčana SvobodaII.  
07. MA 10.-11.04.2002.VI. oRahelaMatićSunčana SvobodaIII.  
07. MA 10.-11.04.2002.I. sSonjaJovančevićAlida PoljakI.  
07. MA 10.-11.04.2002.I. sMartinaGagulaRenata Strojin RichterII.  
07. MA 10.-11.04.2002.II. sEminaVarjačićRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe 
07. MA 10.-11.04.2002.II. sZrinkaMužekIrena Kaloper GjermekI.  
07. MA 10.-11.04.2002.II. sMandaJapunčićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
07. MA 10.-11.04.2002.II. sKatarinaJavoraIrena Kaloper GjermekI.za izvedbu barokne skladbe 
07. MA 10.-11.04.2002.II. sVilenaVrbanićMaja TerbovcII.  
07. MA 10.-11.04.2002.II. sMoranaButkovićIvana Tukša JelićII.  
07. MA 10.-11.04.2002.II. sNikaAna NovakAlida PoljakII.  
07. MA 10.-11.04.2002.III. sMelaniRuvčeskaVlasta PoljakI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau srednjoj školi
07. MA 10.-11.04.2002.III. sOlgaBjelotomićCarmen LujićI.  
07. MA 10.-11.04.2002.III. sNinaJukićCarmen LujićII.  
07. MA 10.-11.04.2002.III. sValentinaKezerićCarmen LujićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.I i II. oIvanHusarIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
06. MA 18.-19.04.2001.I i II. oIvanaLujićAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe  
06. MA 18.-19.04.2001.I i II. oSofija AnaZovkoIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe  
06. MA 18.-19.04.2001.I i II. oInesKuhtaIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
06. MA 18.-19.04.2001.I i II. oKarmelaŠerićSilvana Bakija ŠimićI.za izvedbu sonatnog stavka 
06. MA 18.-19.04.2001.I i II. oBarbaraPavlekNediljka TeklićI.za izvedbu barokne skladbe  
06. MA 18.-19.04.2001.I i II. oMarinaRukavinaCarmen LujićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.I i II. oHellaMartinjakZrinka GjurkinII.  
06. MA 18.-19.04.2001.III. oSabrinaKatalenićRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
06. MA 18.-19.04.2001.III. oŽeljkaČaldarevićCarmen LujićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.III. oMarijaMatunecIrena Kaloper GjermekII.  
06. MA 18.-19.04.2001.III. oPaulaHivešVlasta PoljakII.  
06. MA 18.-19.04.2001.III. oMarijanaMikušNediljka TeklićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.III. oZrinkaParatNediljka Teklić II.  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oJosipLujićAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau osnovnoj školi
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oIvaMartinisAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oVatroslavŠebetićRenata Strojin RichterII.  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oDoraNovinc ZagoršćakIrena Kaloper GjermekII.  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oDušicaKišNediljka TeklićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oMateaRodbinićSilvana Bakija ŠimićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oMatejaČupićIrena Kaloper GjermekII.  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oAnaBobanSunčana SvobodaII.  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oMiaAugustinovićSilvana Bakija ŠimićIII.  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oAleksandraĐurđevićNediljka Teklić III.  
06. MA 18.-19.04.2001.IV. oKristinaSučićSilvana Bakija ŠimićIII.  
06. MA 18.-19.04.2001.V. oAndrijaMiculinićIvana Tukša JelićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.V. oTeaPavićAlida PoljakII.  
06. MA 18.-19.04.2001.V. oSaraDefrančeskiVlasta PoljakII.  
06. MA 18.-19.04.2001.V. oZojaIvaniševićSunčana SvobodaII.  
06. MA 18.-19.04.2001.VI. oAlvinaVeselkoMaja TerbovcI.za izvedbu sonatnog stavka 
06. MA 18.-19.04.2001.I. sKatarinaJavoraIrena Kaloper GjermekI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
06. MA 18.-19.04.2001.I. sMandaJapunčićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavka 
06. MA 18.-19.04.2001.I. sZrinkaMužekIrena Kaloper GjermekI.za izvedbu barokne skladbe  
06. MA 18.-19.04.2001.I. sMoranaButkovićIvana Tukša JelićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.I. sGabrijelaVonsovićIvana Tukša JelićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.I. sNika AnaNovakAlida PoljakII.  
06. MA 18.-19.04.2001.I. sVilenaVrbanićRenata Strojin RichterII.  
06. MA 18.-19.04.2001.I. sIvanaBencSunčana SvobodaII.  
06. MA 18.-19.04.2001.II. sMelaniRuvčeskaVlasta PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
06. MA 18.-19.04.2001.II. sValentinaKezerićCarmen LujićII.  
06. MA 18.-19.04.2001.II. sBarbaraRubilKristina Bistrović DarvašII.  
06. MA 18.-19.04.2001.III. sIzabelDimitrijevićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavkau srednjoj školi
06. MA 18.-19.04.2001.III. sAnaČizmićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu sonatnog stavka 
06. MA 18.-19.04.2001.III. sLeilaBasletićIrena Kaloper GjermekII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oBlankaGlasenhardtAlida PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oMartaPerkovDario NikolićI.za izvedbu barokne skladbe 
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oSabrinaKatalenićRenata Strojin RichterI.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oHanaHunjetNediljka TeklićI.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oMiaVučićCarmen LujićI.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oFrankoOžboltAlida PoljakII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oMarijanaMikušNediljka TeklićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oMarijaMatunecIrena Kaloper GjermekII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oAndreaKerepDario NikolićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oŽeljkaČaldarevićSilvana Bakija ŠimićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oAndrejaFerčekCarmen LujićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oMajaBeusZrinka GjurkinII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I i II. oPaulaHivešVlasta PoljakIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.III. oJosipLujićAlida PoljakI.  
05. MA 12.-13.04.2000.III. oBrunaStipaničićSilvana Bakija ŠimićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.III. oDoraNovinc ZagoršćakIrena Kaloper GjermekII.  
05. MA 12.-13.04.2000.III. oKristinaSučićSilvana Bakija ŠimićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.III. oIvaMartinisAna Vimpolšek MarićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.III. oMatejaČupićIrena Kaloper GjermekIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.III. oNušaRosićCarmen LujićIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oDamjanPelcRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau osnovnoj školi
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oIvanHorvatićCarmen LujićI.za izvedbu barokne skladbe 
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oSaraDefrančeskiVlasta PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oIvaJarićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oVeronikaVeršićIvana Tukša JelićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oAnjaAlujevićDario NikolićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oLovorkaBabićSilvana Bakija ŠimićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oAndreaParatNediljka TeklićIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oTeaPavićAlida PoljakIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.IV. oDoraStipaničićSilvana Bakija ŠimićIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.V. oAlvinaVeselkoMaja TerbovcI.  
05. MA 12.-13.04.2000.V. oDanijelaMrazovacVlasta PoljakII.  
05. MA 12.-13.04.2000.V. oMiaVidukaMaja TerbovcII.  
05. MA 12.-13.04.2000.VI. oEminaVarjačićRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe 
05. MA 12.-13.04.2000.VI. oMoranaButkovićIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
05. MA 12.-13.04.2000.VI. oNika AnaNovakAlida PoljakII.  
05. MA 12.-13.04.2000.VI. oGabrijelaVonsovićIvana Tukša JelićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.VI. oVilenaVrbanićRenata Strojin RichterII.  
05. MA 12.-13.04.2000.VI. oZrinkaMužekIrena Kaloper GjermekIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I. sMelaniRuvčeskaVlasta PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
05. MA 12.-13.04.2000.I. sValentinaKezerićCarmen LujićI.za izvedbu barokne skladbe 
05. MA 12.-13.04.2000.I. sOlgaBjelotomićCarmen LujićI.  
05. MA 12.-13.04.2000.I. sNinaJukićCarmen LujićII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I. sMajaHorvatNediljka TeklićIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.I. sVeronikaŠkreblinAlida PoljakIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.II. sIvaLjubičićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
05. MA 12.-13.04.2000.II. sMonikaTvrdiAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
05. MA 12.-13.04.2000.II. sIzabelDimitrijevićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavka 
05. MA 12.-13.04.2000.II. sMirandaVukasovićSunčana SvobodaIII.  
05. MA 12.-13.04.2000.III. oPericaMihaljevićDarko ŽukI.za izvedbu barokne skladbe i sonatnog stavkau srednjoj školi
05. MA 12.-13.04.2000.III. oAnaTokićAlida PoljakI.  
05. MA 12.-13.04.2000.III. oBojanaKronjaNediljka TeklićII.  
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oIvanHorvatićCarmen LujićI.za izvedbu sonatnog stavkau osnovnoj školi
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oBlankaGlasenhardtAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe 
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oIvaMartinisAna Vimpolšek MarićI.  
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oFaniŠkalameraIrena Kaloper GjermekI.  
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oJosipLujićCarmen LujićII.  
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oMatejaČupićIrena Kaloper GjermekII.  
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oKristinaSučićSilvana Bakija ŠimićII.  
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oDoraNovinc ZagoršćakIrena Kaloper GjermekII.  
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oVatroslavŠobetićRenata Strojin RichterII.  
04. MA 13.-14.04.1999.I i II. oAleksandraÐurðevićNediljka TeklićIII.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oVeronikaVeršićIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
04. MA 13.-14.04.1999.III. oNikolinaSekušakZrinka GjurkinI.za izvedbu sonatnog stavka 
04. MA 13.-14.04.1999.III. oDavid MatejVukušićMaja TerbovcI.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oTeaPavićAlida PoljakI.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oMislavSkrepnikDario NikolićI.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oDoraStipaničićSilvana Bakija ŠimićII.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oLovorkaBabićSilvana Bakija ŠimićII.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oZojaIvaniševićSunčana SvobodaII.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oSaraDefrančeskiVlasta PoljakII.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oPavlaPalarićIrena Kaloper GjermekIII.  
04. MA 13.-14.04.1999.IV. oAljoša MihovilZovkoIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
04. MA 13.-14.04.1999.IV. oMiaVidukaMaja TerbovcI.za izvedbu sonatnog stavka 
04. MA 13.-14.04.1999.IV. oBrunaSanaderMaja TerbovcII.  
04. MA 13.-14.04.1999.IV. oJoszefMajorSilvana Bakija ŠimićIII.  
04. MA 13.-14.04.1999.IV. oEmaBriškiRenata Strojin RichterIII.  
04. MA 13.-14.04.1999.V. oMoranaButkovićIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
04. MA 13.-14.04.1999.V. oNikaNovakAlida PoljakI.  
04. MA 13.-14.04.1999.V. oVilenaVrbanićRenata Strojin RichterII.  
04. MA 13.-14.04.1999.V. oSaraHribarAlida PoljakII.  
04. MA 13.-14.04.1999.V. oGabrijelaVonsovićIvana Tukša JelićII.  
04. MA 13.-14.04.1999.V. oNivesKuhtaSilvana Bakija ŠimićIII.  
04. MA 13.-14.04.1999.VI. oMelaniRuvčeskaVlasta PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
04. MA 13.-14.04.1999.VI. oKristinaKociperAlida PoljakII.  
04. MA 13.-14.04.1999.VI. oAnaRukavinaIvana Tukša JelićII.  
04. MA 13.-14.04.1999.I. sIzabelDimitrijevićRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavkau srednjoj školi
04. MA 13.-14.04.1999.I. sAnaČizmićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
04. MA 13.-14.04.1999.I. sMonikaTvrdiAna Vimpolšek MarićII.  
04. MA 13.-14.04.1999.I. sMirandaVukasovićSunčana SvobodaIII.  
04. MA 13.-14.04.1999.II. sAnaTokićAlida PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
04. MA 13.-14.04.1999.II. sBojanaKronjaNediljka TeklićII.  
04. MA 13.-14.04.1999.II. sLejlaBasletićIrena Kaloper GjermekII.  
04. MA 13.-14.04.1999.II. sIvaKlepoIvana Tukša JelićIII.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oAna MarijaKolićRenata Strojin RichterI.za izvedbu barokne skladbe 
04. MA 13.-14.04.1999.III. oIvanaRadikovićAna Vimpolšek MarićI.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oMirjamŠkreblinKristina Bistrović DarvašII.  
04. MA 13.-14.04.1999.III. oAnaAntunovićSunčana SvobodaIII.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oDamjanPelcRenata Strojin RichterI.za izvedbu sonatnog stavkau osnovnoj školi
03. MA 22.-23.04.1998.II. oDavid MateiVukušićMaja TerbovcI.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oNikolinaSekušakZrinka GjurkinI.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oAnjaAlujevićAna Vimpolšek MarićI.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oVeronikaVeršićIvana Tukša JelićI.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oIvaJarićAna Vimpolšek MarićI.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oDoraStipaničićSilvana Bakija ŠimićI.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oLovorkaBabićSilvana Bakija ŠimićI.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oTihanaTrivićKristina Bistrović DarvašI.za izvedbu barokne skladbe 
03. MA 22.-23.04.1998.II. oSaraDefrančeskiVlasta PoljakII.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oMislavSkrepnikAna Vimpolšek MarićII.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oKarlaLuburićKristina Bistrović DarvašII.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. oFilipTrivićKristina Bistrović DarvašII.  
03. MA 22.-23.04.1998.III. oAljoša MihovilZovkoIvana Tukša JelićI.za izvedbu sonatnog stavka 
03. MA 22.-23.04.1998.III. oMajaOsrečakRenata Strojin RichterI.  
03. MA 22.-23.04.1998.III. oMiaVidukaMaja TerbovcII.  
03. MA 22.-23.04.1998.III. oDanijelaMrazovacVlasta PoljakII.  
03. MA 22.-23.04.1998.III. oBrunaSanaderMaja TerbovcII.za izvedbu barokne skladbe 
03. MA 22.-23.04.1998.III. oTenaMiličevićRenata Strojin RichterII.  
03. MA 22.-23.04.1998.III. oStipePrgometNediljka TeklićIII.  
03. MA 22.-23.04.1998.III. oKornelijaKovačevićNediljka TeklićIII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oDoraŠimunovićAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oMoranaButkovićIvana Tukša JelićI.za izvedbu barokne skladbe 
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oMoranaBabićSilvana Bakija ŠimićII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oGabrijelaVonsovićIvana Tukša JelićII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oDunjaPorupskiZrinka GjurkinII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oNika AnaNovakAlida PoljakII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oZrinkaMužekIrena Kaloper GjermekII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oMarkoHorvatAna Vimpolšek MarićII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oSaraHribarAlida PoljakII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oNivesKuhtaSilvana Bakija ŠimićII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oTomislavŠesnićVlasta PoljakIII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oMarkoRogićNediljka TeklićIII.  
03. MA 22.-23.04.1998.IV. oDunjaLackovićNediljka TeklićIII.  
03. MA 22.-23.04.1998.V. oMelaniRuvčeskaVlasta PoljakI.za izvedbu barokne skladbe 
03. MA 22.-23.04.1998.V. oIvaMajićBlanka PodrekaI.  
03. MA 22.-23.04.1998.V. oMajaHorvatAna Vimpolšek MarićII.  
03. MA 22.-23.04.1998.V. oAnaRukavinaIvana Tukša JelićII.  
03. MA 22.-23.04.1998.V. oKristinaKociperAlida PoljakII.  
03. MA 22.-23.04.1998.VI. oIvaLjubičićBlanka PodrekaI.za izvedbu sonatnog stavka 
03. MA 22.-23.04.1998.VI. oVeronikaŠkreblinSunčana SvobodaI.za izvedbu barokne skladbe 
03. MA 22.-23.04.1998.VI. oAnaČizmićBlanka PodrekaI.  
03. MA 22.-23.04.1998.VI. oMonikaTvrdiAna Vimpolšek MarićI.  
03. MA 22.-23.04.1998.I. sPericaMihaljevićDarko ŽukI.za izvedbu barokne skladbeu srednjoj školi
03. MA 22.-23.04.1998.I. sAnaTokićAlida PoljakI.za izvedbu barokne skladbe 
03. MA 22.-23.04.1998.I. sDavorkaBegovićVlasta PoljakII.  
03. MA 22.-23.04.1998.I. sBojanaKronjaNediljka TeklićII.  
03. MA 22.-23.04.1998.I. sIvaKlepoIvana Tukša JelićII.  
03. MA 22.-23.04.1998.I. sLeilaBasletićIrena Kaloper GjermekIII.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. sStivenRuvčeskiVlasta PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
03. MA 22.-23.04.1998.II. sIvanaRadikovićBlanka PodrekaI.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. sAnaVrkićAlida PoljakII.  
03. MA 22.-23.04.1998.II. sArmandoFilipiAlida PoljakII.  
03. MA 22.-23.04.1998.III. sMoranaMarkovićZrinka GjurkinI.za izvedbu sonatnog stavka 
03. MA 22.-23.04.1998.III. sAlbertVučinovićMaja TerbovcI.za izvedbu barokne skladbe 
03. MA 22.-23.04.1998.III. sIvanŠkreblinKristina Bistrović DarvašI.  
03. MA 22.-23.04.1998.III. sNatašaRadulovićZrinka GjurkinII.  
02. MA 24.04.1997.IV. oMelaniRuvčeskaVlasta PoljakI.za izvedbu sonatnog stavka 
02. MA 24.04.1997.IV. oIvaMajićBlanka PodrekaII.za izvedbu barokne skladbe 
02. MA 24.04.1997.IV. oAnaRukavinaIvana Tukša JelićII.za izvedbu sonatnog stavka 
02. MA 24.04.1997.IV. oMajaHorvatAna Vimpolšek MarićII.za izvedbu barokne skladbe 
02. MA 24.04.1997.IV. oKristinaKociperAlida PoljakII.  
02. MA 24.04.1997.V. oIvaLjubičićBlanka PodrekaI.za izvedbu sonatnog stavka 
02. MA 24.04.1997.V. oMonikaTvrdiAna Vimpolšek MarićI.za izvedbu barokne skladbe 
02. MA 24.04.1997.V. oAnaČizmićBlanka PodrekaI.za izvedbu barokne skladbe 
02. MA 24.04.1997.V. oLucijaCrnićMaja TerbovcII.za izvedbu barokne skladbe 
02. MA 24.04.1997.V. oMašaTonkovićRenata Strojin RichterII.za izvedbu sonatnog stavka 
02. MA 24.04.1997.V. oIvaKlepoIvana Tukša JelićII.za izvedbu barokne skladbe 
02. MA 24.04.1997.V. oNinaParagisAna GjurkinII.  
02. MA 24.04.1997.VI. oDubravkaIvšićRenata Strojin RichterII.  
02. MA 24.04.1997.VI. oGajMatić MarovićSilvana Bakija ŠimićII.za izvedbu barokne skladbe 
02. MA 24.04.1997.VI. oIvaIvankovićMaja TerbovcII.  
02. MA 24.04.1997.VI. oLeaRokIvana Tukša JelićII.  
02. MA 24.04.1997.VI. oBojanaKronjaNediljka TeklićIII.  
02. MA 24.04.1997.VI. oLeilaBasletićIrena Kaloper GjermekIII.  
01. MA 24.04.1996.IV.oIvaLjubičić  za izvedbu barokne skladbe 
01. MA 24.04.1996.IV.oAnjaZimić  za izvedbu sonatnog stavka 
01. MA 24.04.1996.VI.oAna MarijaKolić  za izvedbu barokne skladbe 
01. MA 24.04.1996.VI.oAna Marija Liberati Čizmek  za izvedbu barokne skladbe 
01. MA 24.04.1996.VI.oIvanaRadiković  za izvedbu barokne skladbe 
01. MA 24.04.1996.VI.oIvaKosović  za izvedbu sonatnog stavka 
01. MA 24.04.1996.VI.oStivenRuvčeski  za izvedbu sonatnog stavka 
01. MA 24.04.1996.VI.oIvanaZoričić  za izvedbu sonatnog stavka