Upisi učenika u sljedeći razred za školsku godinu 2024./2025. i podjela svjedodžbi

Objave

Upisi učenika u sljedeći razred za školsku godinu 2024./2025. i podjela svjedodžbi

četvrtak, 27. lipnja i petak 28. lipnja 2024.
od 1600 do 2000 sati

Participacija roditelja/skrbnika učenika za školsku godinu 2023./2024. treba biti podmirena u cijelosti.

 

Upisu prethodi uplata 1. obroka participacije za školsku godinu 2024./2025. u iznosu od 33,18 eura
(važna napomena: uplata mora biti pri upisu evidentirana od strane računovodstva,
stoga je potrebno uplatiti dan/dva prije dolaska na upis) – primjer uplatnice

Uplatnica


Možete pristupiti s već prethodno popunjenom Upisnicom
 ↓

Upisnica za OGŠ i GV, 2024.-2025

Upisnica za SŠ 2024.-2025

Upis u srednju školu za školsku godinu 2024./2025.

  1. pripremni razred srednje

glazbenik harfist, glazbenik kontrabasist, glazbenik klarinetist, glazbenik saksofonist i glazbenik pjevač.

 

  1. razred srednje

glazbenik klavirist, glazbenik violinist, glazbenik violončelist, glazbenik kontrabasist, glazbenik gitarist, glazbenik flautist, glazbenik klarinetist, glazbenik saksofonist, glazbenik pjevač i glazbenik teorijski smjer.

za Predprijavu popuniti Obrazac
te ga dostaviti isključivo na e-mail glazbena@bersa.hr

 

Obrazac se dostavlja:
1. popunjen i potpisan (ako je skeniran/fotografiran)
2. popunjen i nepotpisan (ako je u Word-u, dostavom pošiljatelj pristaje na svoj ePotpis)

Obrazac Predprijave za 1.pr i 1.s

PRIJAVE ZA AUDICIJU ZA UPIS NOVIH UČENIKA U OSNOVNU GLAZBENU ŠKOLU I PRIJAVE ZA GLAZBENI VRTIĆ

Ljetni upisni rok
za školsku godinu 2024./2025.

 

Poveznica za preuzimanje prijavnice:
Prijavnica za 1.o i GV 2024.-2025

Kandidati mogu odabrati sljedeće instrumente,
a najviše tri u istoj prijavnici, redoslijedom prvenstva glazbala
(mogućnost upisa na pojedini instrument ovisi o trenutnom broju slobodnih mjesta):

Frankopanska
(pod Područni odjel zaokružuje/označava se „NE“)
klavir, gitara, violina, viola, violončelo, harfa, klarinet, flauta i saksofon ili Glazbeni vrtić.

Trnsko (pod Područni odjel zaokružuje/označava se „DA“)
klavir, klarinet, flauta, harfa, gitara i harmonika ili Glazbeni vrtić.


Prijave (privitak) se predaju u tajništvu Škole,
Frankopanska 8 (1.kat)
20. – 22. svibnja 2024. od 9,00 do 13,00 sati

  • Prilikom prijave, svaki kandidat dobiva svoje vrijeme dolaska na audiciju
  • Audicije će se održati 23. svibnja u Trnskom i 25. svibnja u Frankopanskoj ulici
  • Zainteresirani kandidati za glazbeni vrtić predaju prijave
    i ne pristupaju audiciji
  • Rezultati audicija, popis kandidata koji mogu upisati glazbeni vrtić i
    datum upisa bit će objavljeni 27. svibnja 2024. godine na
    www.bersa.hr

Moguće upite s obveznim navođenjem broja mobitela dostavljate isključivo na školski e-mail: glazbena@bersa.hr

MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA Sonus op. 8

Križevci, 19.-26. ožujka 2024.

 

učenik profesor disciplina kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Leonardo Mirković Josip Roša gitara II. 100,00
Kim Silvestri Valdevit Lara Silvestri Valdevit violina II. 97,80
Paula Novosel Lara Silvestri Valdevit violina IV. 97,70
Bianka Saridžić Ines Medić solfeggio III. 96,88
Eva Majstorović Zlata Životić solfeggio I. 94,67
Antonija Jegić Ines Medić solfeggio III. 93,38
Tonka Novinc Lara Silvestri Valdevit violina I. 92,80
Olga Mokrović Lara Silvestri Valdevit violina III. 92,80
Iva Defar Lara Silvestri Valdevit violina III. 92,80
Sara Radotić Ivana Tadin klavir I. 92,10
Iris Ilić Lara Silvestri Valdevit violina II. 91,80
 

 

II. NAGRADA
Roko Drešar Silvio Richter violina V. 96,38
Helena Poljak Ivana Tukša Jelić klavir V. 95,00
Barbara Bilinovac Lara Silvestri Valdevit violina II. 89,00
Anika Jaša Iva Prahin Kljajić klavir III. 88,60
Marisa Kroflin Ana Badrov klavir I. 88,00
Leonardo Šitum Lara Silvestri Valdevit violina IV. 86,60
Franka Babić Lara Silvestri Valdevit violina IV. 85,60
Matea Benc Lara Silvestri Valdevit violina IV. 82,40
Ana Vuk Ružica Gačić solfeggio II. 80,25

 

POTVRDA o sudjelovanju u 2. etapi
Dorja Lizatović Ivana Tadin klavir V. 86,60

 

POTVRDA o sudjelovanju u 1. etapi
Ana Ćurić Ana Vimpolšek Marić klavir V. 0

 

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof.
                             Ivana Tadin, prof.

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!

62. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa – ŽUPANIJSKO

Zagreb, Sesvete, Velika Gorica – ožujak 2024.

učenik profesor disciplina kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Maria Alejandra Arriaga Raguž Mirta Lončarević harfa I. 98,75
Eva Majstorović Tomislav Žužak saksofon II. 98,60
Bianka Saridžić Martina Pustički viola IV. 98,50
Paula Novosel Lara Silvestri Valdevit violina III. 98,40
Iva Defar Lara Silvestri Valdevit violina II. 97,90
David Novosel Tomislav Žužak saksofon I. 97,60
Bela Ćuk Martina Pustički viola II. 96,20
Tonka Novinc Lara Silvestri Valdevit violina I. 95,60
Roko Drešar Silvio Richter violina VI. 95,20
Leona Koštomaj Mirta Lončarević harfa I. 95,00
Oscar Silvestri Valdevit Ana Horvat Štula klarinet II. 94,80
Anja Rakić Barbara Budimir flauta I. 94,20
Ana Stilinović Martina Pustički viola IV. 93,20
Iris Ilić Lara Silvestri Valdevit violina II. 92,80
Adam Horvat Ivančica Vukoja violončelo III. 92,60
Kim Silvestri Valdevit Lara Silvestri Valdevit violina III. 92,00
Olga Mokrović Lara Silvestri Valdevit violina III. 91,00
David Svirac Nela Rašan violina V. 90,20
 
II. NAGRADA
Lovro Nagy Tomislav Žužak saksofon II. 89,20
Ema Burazin Ivančica Vukoja violončelo II. 89,20
Franka Babić Lara Silvestri Valdevit violina IV. 88,80
Maja Zorić Mirta Lončarević harfa I. 87,75
Filipa Serdarušić Barbara Budimir flauta II. 87,40
Dora Karačić Ivančica Vukoja violončelo V. 86,80
Gabrijel Madunić Matej Pavić klarinet IV. 85,80

 

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof.
                              Ivana Tadin, prof.
                              Dario Nikolić, prof.


Čestitamo učenicima i profesorima!!!

4. Međunarodno gitarističko natjecanje IDA PRESTI

Samobor – ožujak 2024.

 

 

učenik profesor kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Leonardo Mirković Josip Roša II. 99,67
Sofia Geček Morana Pešutić II. 96,33
 
II. NAGRADA
Dora Burco Morana Pešutić IV. 89,50

 

 

Leonardo Mirković je osvojio i posebnu nagradu

 za najbolju izvedbu skladbe hrvatskog skladatelja               

 

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!