PRIJAVE ZA AUDICIJU ZA UPIS NOVIH UČENIKA U OSNOVNU GLAZBENU ŠKOLU I PRIJAVE ZA GLAZBENI VRTIĆ

Objave

PRIJAVE ZA AUDICIJU ZA UPIS NOVIH UČENIKA U OSNOVNU GLAZBENU ŠKOLU I PRIJAVE ZA GLAZBENI VRTIĆ

Ljetni upisni rok
za školsku godinu 2024./2025.

 

Poveznica za preuzimanje prijavnice:
Prijavnica za 1.o i GV 2024.-2025

Kandidati mogu odabrati sljedeće instrumente,
a najviše tri u istoj prijavnici, redoslijedom prvenstva glazbala
(mogućnost upisa na pojedini instrument ovisi o trenutnom broju slobodnih mjesta):

Frankopanska
(pod Područni odjel zaokružuje/označava se „NE“)
klavir, gitara, violina, viola, violončelo, harfa, klarinet, flauta i saksofon ili Glazbeni vrtić.

Trnsko (pod Područni odjel zaokružuje/označava se „DA“)
klavir, klarinet, flauta, harfa, gitara i harmonika ili Glazbeni vrtić.


Prijave (privitak) se predaju u tajništvu Škole,
Frankopanska 8 (1.kat)
20. – 22. svibnja 2024. od 9,00 do 13,00 sati

  • Prilikom prijave, svaki kandidat dobiva svoje vrijeme dolaska na audiciju
  • Audicije će se održati 23. svibnja u Trnskom i 25. svibnja u Frankopanskoj ulici
  • Zainteresirani kandidati za glazbeni vrtić predaju prijave
    i ne pristupaju audiciji
  • Rezultati audicija, popis kandidata koji mogu upisati glazbeni vrtić i
    datum upisa bit će objavljeni 27. svibnja 2024. godine na
    www.bersa.hr

Moguće upite s obveznim navođenjem broja mobitela dostavljate isključivo na školski e-mail: glazbena@bersa.hr

MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA Sonus op. 8

Križevci, 19.-26. ožujka 2024.

 

učenik profesor disciplina kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Leonardo Mirković Josip Roša gitara II. 100,00
Kim Silvestri Valdevit Lara Silvestri Valdevit violina II. 97,80
Paula Novosel Lara Silvestri Valdevit violina IV. 97,70
Bianka Saridžić Ines Medić solfeggio III. 96,88
Eva Majstorović Zlata Životić solfeggio I. 94,67
Antonija Jegić Ines Medić solfeggio III. 93,38
Tonka Novinc Lara Silvestri Valdevit violina I. 92,80
Olga Mokrović Lara Silvestri Valdevit violina III. 92,80
Iva Defar Lara Silvestri Valdevit violina III. 92,80
Sara Radotić Ivana Tadin klavir I. 92,10
Iris Ilić Lara Silvestri Valdevit violina II. 91,80
 

 

II. NAGRADA
Roko Drešar Silvio Richter violina V. 96,38
Helena Poljak Ivana Tukša Jelić klavir V. 95,00
Barbara Bilinovac Lara Silvestri Valdevit violina II. 89,00
Anika Jaša Iva Prahin Kljajić klavir III. 88,60
Marisa Kroflin Ana Badrov klavir I. 88,00
Leonardo Šitum Lara Silvestri Valdevit violina IV. 86,60
Franka Babić Lara Silvestri Valdevit violina IV. 85,60
Matea Benc Lara Silvestri Valdevit violina IV. 82,40
Ana Vuk Ružica Gačić solfeggio II. 80,25

 

POTVRDA o sudjelovanju u 2. etapi
Dorja Lizatović Ivana Tadin klavir V. 86,60

 

POTVRDA o sudjelovanju u 1. etapi
Ana Ćurić Ana Vimpolšek Marić klavir V. 0

 

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof.
                             Ivana Tadin, prof.

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!

62. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa – ŽUPANIJSKO

Zagreb, Sesvete, Velika Gorica – ožujak 2024.

učenik profesor disciplina kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Maria Alejandra Arriaga Raguž Mirta Lončarević harfa I. 98,75
Eva Majstorović Tomislav Žužak saksofon II. 98,60
Bianka Saridžić Martina Pustički viola IV. 98,50
Paula Novosel Lara Silvestri Valdevit violina III. 98,40
Iva Defar Lara Silvestri Valdevit violina II. 97,90
David Novosel Tomislav Žužak saksofon I. 97,60
Bela Ćuk Martina Pustički viola II. 96,20
Tonka Novinc Lara Silvestri Valdevit violina I. 95,60
Roko Drešar Silvio Richter violina VI. 95,20
Leona Koštomaj Mirta Lončarević harfa I. 95,00
Oscar Silvestri Valdevit Ana Horvat Štula klarinet II. 94,80
Anja Rakić Barbara Budimir flauta I. 94,20
Ana Stilinović Martina Pustički viola IV. 93,20
Iris Ilić Lara Silvestri Valdevit violina II. 92,80
Adam Horvat Ivančica Vukoja violončelo III. 92,60
Kim Silvestri Valdevit Lara Silvestri Valdevit violina III. 92,00
Olga Mokrović Lara Silvestri Valdevit violina III. 91,00
David Svirac Nela Rašan violina V. 90,20
 
II. NAGRADA
Lovro Nagy Tomislav Žužak saksofon II. 89,20
Ema Burazin Ivančica Vukoja violončelo II. 89,20
Franka Babić Lara Silvestri Valdevit violina IV. 88,80
Maja Zorić Mirta Lončarević harfa I. 87,75
Filipa Serdarušić Barbara Budimir flauta II. 87,40
Dora Karačić Ivančica Vukoja violončelo V. 86,80
Gabrijel Madunić Matej Pavić klarinet IV. 85,80

 

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof.
                              Ivana Tadin, prof.
                              Dario Nikolić, prof.


Čestitamo učenicima i profesorima!!!

4. Međunarodno gitarističko natjecanje IDA PRESTI

Samobor – ožujak 2024.

 

 

učenik profesor kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Leonardo Mirković Josip Roša II. 99,67
Sofia Geček Morana Pešutić II. 96,33
 
II. NAGRADA
Dora Burco Morana Pešutić IV. 89,50

 

 

Leonardo Mirković je osvojio i posebnu nagradu

 za najbolju izvedbu skladbe hrvatskog skladatelja               

 

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!

MEĐUNARODNO NATJECANJE “MLADI PADOVEC”

Novi Marof, 12.-16. veljače 2024.

I. NAGRADA
 

učenik profesor disciplina
 

kat.

 

bodovi

Korina Kovačić Jelena Knezović violina I. 98,33
Kim Silvestri Valdevit Lara Silvestri Valdevit violina II. 97,33
Iris Ilić Lara Silvestri Valdevit violina II. 96,67
Barbara Bilinovac Lara Silvestri Valdevit violina II. 93,67
Olga Mokrović Lara Silvestri Valdevit violina III. 93
Tonka Novinc Lara Silvestri Valdevit
violina I. 92,67
Anika Jaša Iva Prahin Kljajić klavir III. 92,67
Oscar Silvestri Valdevit Ana Horvat Štula klarinet II. 92,5

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof.
                             Dario Nikolić, prof.

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!

62. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe – KOMORNI SASTAVI

ŽUPANIJSKO
Opatija  – 14. – 17. studenog 2023.

  

učenik profesor disciplina kat. bodovi
I. NAGRADA

 

Maša Bilić

Roko Morić

Ivona Mihaljinec Ćeran glasovirska dua II. 92,50
Katarina Bobok

Magdalena Rogošić

Dorja Lizatović

Valentina Mekovec Gabud tria II. 91,60

 

DRŽAVNO
Požega  – 8.- 9. prosinca 2023.

  

učenik profesor disciplina kat. bodovi
II. NAGRADA

 

Katarina Bobok

Magdalena Rogošić

Dorja Lizatović

Valentina Mekovec Gabud tria II 97,06

 

Čestitamo učenicima i profesoricama!!!

 

Upis u I. razred osnovne glazbene škole i program predškolskog glazbenog obrazovanja za školsku godinu 2023./2024. (jesenski rok)

Upis kandidata koji su ostvarili pravo na upis (kandidati iznad crvene crte)
isključivo slanjem potrebne dokumentacije elektronskim putem na
glazbena@bersa.hr

 

Potrebni dokumenti:

1. Upisnica
2. Privola za osobne podatke (obvezna)
3. Privola za osobne podatke (neobvezna)
4. Kopija uplatnice

Nastava počinje prema rasporedu 11.9.2023.

 

rezultati JESEN 2324 Frankopanska i Trnsko

Raspored OŠ Trnsko 2023-2024

Raspored OŠ Frankopanska 2023-2024

Upisnica za I. OGŠ i GV, 2023.-2024

Privola-OBVEZNA – roditelja učenika

Privola-NEOBVEZNA – roditelja učenika

Uplatnica