Upis u srednju školu za školsku godinu 2023./2024.

Objave

Upis u srednju školu za školsku godinu 2023./2024.

  1. razred srednje

glazbenik klavirist, glazbenik harmonikaš, glazbenik violinist, glazbenik violist,
glazbenik violončelist, glazbenik kontrabasist, glazbenik harfist, glazbenik gitarist,
glazbenik flautist, glazbenik klarinetist, glazbenik saksofonist, glazbenik pjevač i
glazbenik teorijski smjer.

za Predprijavu popuniti Obrazac
te ga dostaviti isključivo na e-mail glazbena@bersa.hr

 

Obrazac se dostavlja:
1. popunjen i potpisan (ako je skeniran/fotografiran)
2. popunjen i nepotpisan (ako je u Word-u, dostavom pošiljatelj pristaje na svoj ePotpis)

OBRAZAC-Predprijave za 1.s

26. DALEKI AKORDI – međunarodno natjecanje mladih glazbenika

Split, Kaštel Kambelovac  – 23.-27. travnja 2023.

 

učenik profesor disciplina kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Paula Novosel Lara Silvestri Valdevit violina II 59,67
Eva Majstorović Tomislav Žužak saksofon I 59,00
David Novosel Tomislav Žužak saksofon I 58,00
Anja Rakić Barbara Budimir flauta I 57,33
Roko Drešar Silvio Richter violina V 56,33
Iva Defar Lara Silvestri Valdevit violina I 56,00
Veronika Saridžić Silvio Richter violina II 55,67
Ema Burazin Ivančica Vukoja violončelo II 55,33
Kim Silvestri Valdevit Lara Silvestri Valdevit violina II 55,33
Lovro Lubina Bruno Phillip klarinet V 55,00

 

II. NAGRADA
Adam Horvat Ivančica Vukoja violončelo III 49,67
Filipa Serdarušić Barbara Budimir flauta II 45,00

 

III. NAGRADA
Gabrijel Madunić Matej Pavić klarinet III 42,00
David Svirac Nela Rašan violina IV 41,67
Iris Ilić Lara Silvestri Valdevit violina I 35,33

 

PRIZNANJE
Matea Benc Lara Silvestri Valdevit violina IV 33,67

 

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof., Ivana Tadin, prof.

i Dario Nikolić, prof.

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!

61. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa – DRŽAVNO

Zagreb, Jastrebarsko, Požega, Karlovac  – travanj 2023.

 

učenik profesor disciplina kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Eva Majstorović Zlata Životić solfeggio I 99,50
Fran Leko Ivona Mihaljinec Ćeran klavir IV 99,44
Leonardo Mirković Josip Roša gitara II 99,34
Paula Novosel Ivana Zajcev solfeggio I 98,85
Gudački orkestar Dubravka Jančić orkestri I 98,80
Lovro Žužul Jadranka Poje solfeggio I 98,35

 

 

II. NAGRADA
Bela Ćuk Jadranka Poje solfeggio I 97,65
Marla Kos Marić Morana Pešutić gitara I 97,38
Gregor Bučević Jadranka Poje solfeggio I 97,20
Paula Zajec Viktorija Badrov pjevanje II 96,52
Sofia Geček Morana Pešutić gitara II 96,00
Ivan Balja Viktorija Badrov pjevanje II 95,78
Blaž Lepušić Jadranka Poje solfeggio III 95,45
Luna Košćina Ivana Zajcev solfeggio I 95,00

 

 

III. NAGRADA
Marko Soukup Ivana Zajcev solfeggio I 94,70
Ana Ćurić Ana Vimpolšek Marić klavir V 91,52

 

 

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof.

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!

61. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa – ŽUPANIJSKO


Novska, Zagreb, Zadar, Jastrebarsko, Karlovac – ožujak 2023.

 

učenik profesor disciplina kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Gregor Bučević Jadranka Poje solfeggio I. 99,50
Paula Novosel Ivana Zajcev solfeggio I. 99,50
Fran Leko Ivona Mihaljinec Ćeran glasovir IV. 98,50
Lovro Žužul Jadranka Poje solfeggio I. 98,40
Gudački orkestar Dubravka Jančić orkestri I. 97,33
Leonardo Mirković Josip Roša gitara II. 97,20
Eva Majstorović Zlata Životić solfeggio I. 97,13
Blaž Lepušić Jadranka Poje solfeggio III. 95,90
Bela Ćuk Jadranka Poje solfeggio I. 94,80
Marla Kos Marić Morana Pešutić gitara I. 93,75
Luna Košćina Ivana Zajcev solfeggio I. 92,70
Marko Soukup Ivana Zajcev solfeggio I. 91,10
Paula Zajec Viktorija Badrov pjevanje II. 90,60
Ana Ćurić Ana Vimpolšek Marić glasovir V. 90,60
Sofia Geček Morana Pešutić gitara II. 90,50
Ivan Balja Viktorija Badrov pjevanje II. 90,20
 
II. NAGRADA
Lana Fiedler Valentina Mekovec Gabud pjevanje II. 89,60
Krešimir Klepo Valentina Mekovec Gabud pjevanje IV. 89,20
Adrian Jurković Ružica Gačić solfeggio I. 89,15
Jan Brlek Blanša Jovetić gitara II. 88,20
Nia Ćeran Ivana Tukša Jelić glasovir II. 87,25
Marija Anđela Biondić Klasja Modrušan pjevanje V. 86,80
Mateo Svirčić Klasja Modrušan pjevanje III. 86,60
Alan Čaldarović Ivana Tukša Jelić glasovir I. 86,00
Zhaozhi Wang Blanša Jovetić gitara II. 85,00
Mirna Tabain Irena Kaloper Gjermek glasovir II. 83,60
Dorja Lizatović Ivana Tadin glasovir V. 80,80
Juraj Dolinar Klasja Modrušan pjevanje I. 80,20

 Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof.

               

Čestitamo učenicima i profesorima!!!

Međunarodno natjecanje puhača Emona

Ljubljana

17.
siječnja 2023.

 

Rezultati naših učenika:

  

učenik profesor disciplina kat. bodovi
I. NAGRADA
Eva Majstorović Tomislav Žužak SAKSOFON 1 98,50

 

Klavirska pratnja: Dario Nikolić, prof.

  

Eva je osvojila prvo mjesto u svojoj kategoriji

te je nastupila na koncertu prvonagrađenih.

 

Čestitamo Evi i profesorima !!!