MEĐUNARODNO NATJECANJE “MLADI PADOVEC”

Objave

MEĐUNARODNO NATJECANJE “MLADI PADOVEC”

Novi Marof, 12.-16. veljače 2024.

I. NAGRADA
 

učenik profesor disciplina
 

kat.

 

bodovi

Korina Kovačić Jelena Knezović violina I. 98,33
Kim Silvestri Valdevit Lara Silvestri Valdevit violina II. 97,33
Iris Ilić Lara Silvestri Valdevit violina II. 96,67
Barbara Bilinovac Lara Silvestri Valdevit violina II. 93,67
Olga Mokrović Lara Silvestri Valdevit violina III. 93
Tonka Novinc Lara Silvestri Valdevit
violina I. 92,67
Anika Jaša Iva Prahin Kljajić klavir III. 92,67
Oscar Silvestri Valdevit Ana Horvat Štula klarinet II. 92,5

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof.
                             Dario Nikolić, prof.

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!

62. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe – KOMORNI SASTAVI

ŽUPANIJSKO
Opatija  – 14. – 17. studenog 2023.

  

učenik profesor disciplina kat. bodovi
I. NAGRADA

 

Maša Bilić

Roko Morić

Ivona Mihaljinec Ćeran glasovirska dua II. 92,50
Katarina Bobok

Magdalena Rogošić

Dorja Lizatović

Valentina Mekovec Gabud tria II. 91,60

 

DRŽAVNO
Požega  – 8.- 9. prosinca 2023.

  

učenik profesor disciplina kat. bodovi
II. NAGRADA

 

Katarina Bobok

Magdalena Rogošić

Dorja Lizatović

Valentina Mekovec Gabud tria II 97,06

 

Čestitamo učenicima i profesoricama!!!

 

Raspored nastave za školsku godinu 2023./2024. (Trnsko i Frankopanska 8)

!!!!!
FRANKOPANSKA 8
!!!!!

 

Ponedjeljak,  4.9.2023. godine

Dogovor s nastavnicima glazbala/solo pjevanja:
Frankopanska u 10 ili 17 sati
Trnsko u 12 sati

Posudba glazbala (soba 4):
od 16 do 18 sati

Raspored OŠ Frankopanska 2023-2024

Raspored OŠ Trnsko 2023-2024

Raspored II. pripremni razred 2023-2024

Raspored I.s 2023-2024

Raspored II.s 2023-2024

Raspored III.s 2023-2024

Raspored IV.s 2023-2024

 

26. DALEKI AKORDI – međunarodno natjecanje mladih glazbenika

Split, Kaštel Kambelovac  – 23.-27. travnja 2023.

 

učenik profesor disciplina kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Paula Novosel Lara Silvestri Valdevit violina II 59,67
Eva Majstorović Tomislav Žužak saksofon I 59,00
David Novosel Tomislav Žužak saksofon I 58,00
Anja Rakić Barbara Budimir flauta I 57,33
Roko Drešar Silvio Richter violina V 56,33
Iva Defar Lara Silvestri Valdevit violina I 56,00
Veronika Saridžić Silvio Richter violina II 55,67
Ema Burazin Ivančica Vukoja violončelo II 55,33
Kim Silvestri Valdevit Lara Silvestri Valdevit violina II 55,33
Lovro Lubina Bruno Phillip klarinet V 55,00

 

II. NAGRADA
Adam Horvat Ivančica Vukoja violončelo III 49,67
Filipa Serdarušić Barbara Budimir flauta II 45,00

 

III. NAGRADA
Gabrijel Madunić Matej Pavić klarinet III 42,00
David Svirac Nela Rašan violina IV 41,67
Iris Ilić Lara Silvestri Valdevit violina I 35,33

 

PRIZNANJE
Matea Benc Lara Silvestri Valdevit violina IV 33,67

 

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof., Ivana Tadin, prof.

i Dario Nikolić, prof.

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!

61. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa – DRŽAVNO

Zagreb, Jastrebarsko, Požega, Karlovac  – travanj 2023.

 

učenik profesor disciplina kat. bodovi
 
I. NAGRADA
Eva Majstorović Zlata Životić solfeggio I 99,50
Fran Leko Ivona Mihaljinec Ćeran klavir IV 99,44
Leonardo Mirković Josip Roša gitara II 99,34
Paula Novosel Ivana Zajcev solfeggio I 98,85
Gudački orkestar Dubravka Jančić orkestri I 98,80
Lovro Žužul Jadranka Poje solfeggio I 98,35

 

 

II. NAGRADA
Bela Ćuk Jadranka Poje solfeggio I 97,65
Marla Kos Marić Morana Pešutić gitara I 97,38
Gregor Bučević Jadranka Poje solfeggio I 97,20
Paula Zajec Viktorija Badrov pjevanje II 96,52
Sofia Geček Morana Pešutić gitara II 96,00
Ivan Balja Viktorija Badrov pjevanje II 95,78
Blaž Lepušić Jadranka Poje solfeggio III 95,45
Luna Košćina Ivana Zajcev solfeggio I 95,00

 

 

III. NAGRADA
Marko Soukup Ivana Zajcev solfeggio I 94,70
Ana Ćurić Ana Vimpolšek Marić klavir V 91,52

 

 

Klavirska pratnja: Danijela Petrić, prof.

 

Čestitamo učenicima i profesorima!!!